Akcjonariusze GetBack S.A.

Akcjonariusze GetBack S.A.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z pomocy Kancelarii prawnej celem dochodzenia roszczeń na drodze cywilnej (wytoczenie powództwa o zapłatę w aferze „GetBack” przeciwko Skarbowi Państwa) to zapraszamy do kontaktu http://obligatariusze.pl/kontakt/ . Kancelaria prawna mieście się w Warszawie, teren działania to cały kraj. W wytaczanych powództwach Kancelaria żąda sto procent utraconych środków (nie 25%, nie 75%).

Akcjonariusze chcące podjąć kroki prawne w tej sprawie mogą napisać również na maila: stowarzyszeniegetback@gmail.com . W temacie wiadomości prosimy dopisać: „Akcjonariusz GetBack”.

Podstawa działań. Informacja o wynikach kontroli NIK oraz cały Raport pn. „DZIAŁALNOŚĆ ORGANÓW I INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH ORAZ PODMIOTÓW ORGANIZUJĄCYCH RYNEK FINANSOWY WOBEC SPÓŁKI GETBACK S.A., PODMIOTÓW OFERUJĄCYCH JEJ PAPIERY WARTOŚCIOWE ORAZ JĄ AUDYTUJĄCYCH” do pobrania pod linkiem: https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/bez-ochrony-panstwa.html

Bezpośredni link na pobranie Raportu NIK: https://www.nik.gov.pl/plik/id,21685,vp,24335.pdf 

Artykuł Dziennik Gazeta Prawna: https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1449821,getback-roszczenia-przeciwko-skarbowi-panstwa.html

W treści wiadomości prosimy o podanie swoich danych kontaktowych nr tel. oraz informację gdzie nastąpiło nabycie akcji GetBacku. W temacie wiadomości prosimy dopisać: „Akcjonariusz GetBack”.

W swojej odpowiedzi udzielimy informacje jak możemy pomóc.

Każdy z ponad 9 tysięcy osób poszkodowanych w kraju ma prawo dochodzić swoich roszczeń niezależnie w jakim podmiocie nastąpiło zdarzenie w wyniku którego zostały utracone środki finansowe.

getback poszkodowani akcjonariusze

One Reply to “Akcjonariusze GetBack S.A.”

Comments are closed.