Idea pozew

Idea pozew

POMOC PRAWNA W ODZYSKANIU ŚRODKÓW FINANSOWYCH

Jeżeli w Twoim przypadku doszło do niepodpisania umowy bądź formularza nabycia obligacji GetBack lub/i wprowadzenia w błąd co do cech inwestycji finansowej „GetBack” m.in. nieprzedstawienie przez bank w ofercie ryzyko utraty środków (zdarzenia w placówkach Idea Banku bądź/i Lions Banku, sprzedawcy bankowi mogli również dzwonić telefonicznie składając ofertę związaną de facto z obligacjami GetBack) i chcesz otrzymać pomoc prawną* celem podjęcia próby odzyskania swoje utracone środki finansowe w całości, wystarczy do nas napisać przez formularz kontaktowy dostępny pod linkiem: http://obligatariusze.pl/kontakt/ (w treści wiadomości prosimy o podanie swoich danych kontaktowych z nr tel., nazwę podmiotu gdzie nastąpiło nabycie obligacji, certyfikatów/wyłudzenie środków finansowych, nazwę produktów – obligacje GetBack bądź/i certyfikaty Trigon). 

W wytaczanych powództwach Kancelaria żąda sto procent utraconych środków (nie 25%, nie 75%).

W razie zainteresowania możemy polecić jedną z warszawskich Kancelarii Prawnych, obecnie przez Kancelarię do sądów zostały złożone pozwy o zapłatę dla ponad kilkudziesięciu osób w związku z GetBack finalnym celem odzyskania środków (stan na dzień 6 lipca 2019 roku). Dzięki współpracy Kancelarii z osobami pokrzywdzonymi zostało wypracowane odpowiednie know-how oraz klucz doboru pokrzywdzonych w zależności od ich sytuacji faktycznej oraz prawnej.

Każdy z poszkodowanych ma pełne prawo podjąć prawną walkę o całość swoich utraconych środków finansowych w aferze GetBack. 
 
*Pomoc Kancelarii prawnej