Trigon pozew

Trigon pozew

POMOC PRAWNA W ODZYSKANIU ŚRODKÓW FINANSOWYCH

Jeżeli zostałeś wprowadzony w błąd co do cech certyfikatów inwestycyjnych Trigon nabytych podczas oferowania w Idea Banku, Lions Banku, bankierzy wysyłali do swoich klientów ofertę rozwiązania bankowego z gwarantowanym zyskiem oraz pełnym zabezpieczeniem kapitału, co faktycznie wysoce prawdopodobnie jest nieprawdą – wprowadzenie w błąd co do warunków i możliwości inwestycji „Trigon”. Trigon obecnie (stan na 21 lipca 2019 roku) nie wypłaca pieniądze poszkodowanym – klientom banku. Jeżeli chcesz otrzymać pomoc prawną* celem podjęcia próby odzyskania swoje utracone środki finansowe w całości, wystarczy do nas napisać przez formularz kontaktowy dostępny pod linkiem: http://obligatariusze.pl/kontakt/ (w treści wiadomości prosimy o podanie swoich danych kontaktowych z nr tel., nazwę podmiotu gdzie nastąpiło nabycie obligacji, certyfikatów/wyłudzenie środków finansowych, nazwę produktów – obligacje GetBack bądź/i certyfikaty Trigon).

W razie zainteresowania możemy polecić z jedną z warszawskich Kancelarii Prawnych, obecnie przez Kancelarię do sądu zostały złożone pozwy o zapłatę dla kilku osób w związku z certyfikatami Trigon (stan na dzień 21 lipca 2019 roku). Dzięki współpracy Kancelarii z osobami pokrzywdzonymi zostało wypracowane odpowiednie know-how oraz klucz doboru pokrzywdzonych w zależności od ich sytuacji faktycznej oraz prawnej.

Każdy z poszkodowanych ma pełne prawo podjąć prawną walkę o całość swoich utraconych środków finansowych w aferze GetBack.

*Pomoc Kancelarii prawnej

Działania UOKiKu w sprawie oferentów certyfikatów Trigon: https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=16637 ,

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=16613