Trigon pozew

Trigon pozew

POMOC PRAWNA W ODZYSKANIU ŚRODKÓW FINANSOWYCH

Jeżeli zostałeś wprowadzony w błąd co do cech certyfikatów inwestycyjnych Trigon nabytych podczas oferowania w Idea Banku, Lions Banku, bankierzy wysyłali do swoich klientów ofertę rozwiązania bankowego z gwarantowanym zyskiem oraz pełnym zabezpieczeniem kapitału, co faktycznie wysoce prawdopodobnie jest nieprawdą – wprowadzenie w błąd co do warunków i możliwości inwestycji „Trigon”. Trigon obecnie (stan na 21 lipca 2019 roku) nie wypłaca pieniądze poszkodowanym – klientom banku. Jeżeli chcesz otrzymać pomoc prawną* celem podjęcia próby odzyskania swoje utracone środki finansowe w całości, wystarczy do nas napisać przez formularz kontaktowy dostępny pod linkiem: http://obligatariusze.pl/kontakt/ (w treści wiadomości prosimy o podanie swoich danych kontaktowych z nr tel., nazwę podmiotu gdzie nastąpiło nabycie obligacji, certyfikatów/wyłudzenie środków finansowych, nazwę produktów – obligacje GetBack bądź/i certyfikaty Trigon).

Współpracujemy z jedną z warszawskich Kancelarii Prawnych, obecnie przez Kancelarię do sądu zostały złożone pozwy o zapłatę dla kilku osób w związku z certyfikatami Trigon (stan na dzień 21 lipca 2019 roku). Odradzamy kierowanie pozwów zbiorowych dot. certyfikatów Trigon. Dzięki współpracy Kancelarii z osobami pokrzywdzonymi zostało wypracowane odpowiednie know-how oraz klucz doboru pokrzywdzonych w zależności od ich sytuacji faktycznej oraz prawnej, celem umożliwienia dochodzenia roszczeń w całości niezależnie od PPU oraz układu GetBack bądź ewentualnych sporów pomiędzy GetBack i Trigon.

Każdy z poszkodowanych ma pełne prawo podjąć prawną walkę o całość swoich utraconych środków finansowych w aferze GetBack.

*Pomoc profesjonalnej Kancelarii prawnej

Działania UOKiKu w sprawie oferentów certyfikatów Trigon.

Jeżeli jesteś posiadaczem certyfikatów Trigona to warto złożyć zawiadomienie do UOKiK, informacje pod linkiem: https://finanse.uokik.gov.pl/obligacje-korporacyjne/postepowanie-wyjasniajace-dotyczace-oferowania-konsumentom-certyfikatow-funduszy-inwestycyjnych-trigon/ , na dole strony jest plik do pobrania – Formularz ankiety UOKiK do konsumentów dot Trigon Profit NS FIZ, należy wypełnić ankietę w excelu, dołączyć mail od oferenta certyfikatów jako dowód np. mail z banku z ofertą i przesłać wszystko do UOKiK na adres:

Delegatura UOKiK w Łodzi,

ul. Traugutta 25,

90-113 Łódź