Idea Bank pozew

Idea Bank pozew

Jeżeli w Twoim przypadku doszło do niepodpisania umowy bądź formularza nabycia obligacji GetBack lub/i wprowadzenia w błąd co do cech inwestycji finansowej „GetBack” m.in. nieprzedstawienie przez bank w ofercie ryzyko utraty środków (zdarzenia w placówkach Idea Banku bądź/i Lions Banku, sprzedawcy z banku mogli również dzwonić telefonicznie składając ofertę związaną de facto z obligacjami GetBack) i chcesz otrzymać pomoc prawną* celem podjęcia próby odzyskania swoje utracone środki finansowe, wystarczy do nas napisać przez formularz kontaktowy dostępny pod linkiem: http://obligatariusze.pl/kontakt/ 

W wytaczanych powództwach Kancelaria* żąda sto procent utraconych środków (nie 25%, nie 75%), a finalnie decyduje Sąd.

Informacja dla osób planujących rozpoczęcie dochodzenie roszczeń na drodze cywilnej po dniu 3 stycznia 2021 roku (pozew przeciwko Bankowi oraz innym podmiotom).

Obecnie przez Kancelarię do sądów zostały złożone pozwy o zapłatę dla osób poszkodowanych w aferze GetBack (stan na koniec 2020 roku). Dzięki współpracy Kancelarii z osobami pokrzywdzonymi zostało wypracowane odpowiednie know-how oraz klucz doboru pokrzywdzonych w zależności od ich sytuacji faktycznej oraz prawnej.

Każdy z poszkodowanych ma pełne prawo podjąć prawną walkę o odzyskanie swoich utraconych środków finansowych w aferze GetBack. 
 
*Pomoc Kancelarii prawnej